HAKKIMIZDA

Kılıçarslan inşaat olarak 2013 yılından bu yana yaptığımız tüm işlerde, imalat aşamasından bina teslimine kadar her adımımızı bilinçli ve güçlü şekilde attık. İçinde bulunduğumuz sektöre kalite anlayışımız sayesinde, kısa zaman içerisinde uzun soluklu bir bakış açısı getirdik. Kaliteyi sadece inşaatta değil satış ve hizmet süreçlerinde de ön planda tutarak kurumsallığımızı sağlam temeller üzerine inşa ettik.

Yaptığımız her proje teknik ve pratik bilgiye sahip, alanında uzman mühendis ve ekipler tarafından takip edilerek tasarım ve sanat yönü de zenginleştirilmektedir.

Müşterilerimize sunduğumuz hizmetin bilincinde üstlendiğimiz sorumluluğu zamanında ve bize yakışan şekilde teslim etmek vazgeçilmez ilkelerimiz arasındadır.

Sahip olduğumuz genç ve dinamik ekimiz sayesinde yeniliklerin farkında olarak yeni yaşamlara ve yuvalara temel atmaya devam edeceğiz.


Misyon

Edindiğimiz üstün kalite anlayışını, iş alanımızın her noktasına uygulayarak, müşterilerimizin istek ve beklentilerini karşılayan, şehre değer katan projeler üretmek.


Vizyon

Belirlenen ilkelerimiz doğrultusunda teknoloji ve yenilikleri yakından takip ederek, kalite esaslı projeler üretmek.